Bizi arayın: 0 324 341 45 22  |  E-postamız: info@serifoglumersin.com

Berry Alloc

Berry Alloc Laminant Parke

Genç bir aile veya ilk ev için mükemmel olan Smart 8, modern görünür ve minimum çabayla bakımı kolaydır.

Trendline, modern tasarımı ve döşeme tahtalarındaki ekstra eğimlerle her odayı özel kılacak. Asla standart demeyin, tasarımları aklınızı başınızdan alacak!

Daha geniş alanlar veya daha küçük bir odanın daha geniş görünmesini sağlamak için Finesse koleksiyonu, doğal ahşap dokunuşlu dar plakalardan oluşur ve kurulumu son derece kolaydır.

Chateau koleksiyonu, adından da anlaşılacağı gibi görkemli görünümlü bir seridir. Balıksırtı deseni laminat dünyasında benzersizdir ve kendinizi evinizde kraliyet ailesi gibi hissetmenizi sağlar.

Impulse V2 serisi, damar ve renk çeşitleri de dahil olmak üzere gerçek ahşaba çok benziyor ve hissettiriyor. Zeminin bileşimi odada çok doğal bir atmosfer yaratır.

Suya dayanıklılık tasarımla birleşti. Ocean evin her yerine, hatta banyonuza ve mutfağınıza bile uyacak şekilde tasarlandı.

Glorius, aklınızı başınızdan alacak bir koleksiyon: en doğal ahşap hissine sahip ekstra uzun döşeme tahtaları. Zemininizi hem klasik hem de benzersiz kılar.

Ultra gerçekçi, gerçek ahşap döşemenin tüm avantajlarından hiçbir sıkıntı yaşamadan yararlanın. Bu uzun ömürlü, suya dayanıklı laminant, ticari zemin çözümleri için kullanılabilir.

Her renk ve ebatta yüksek kaliteli laminant parkelerden oluşan Türkiye stoklu özel koleksiyonumuz !