Bizi arayın: 0 324 341 45 22  |  E-postamız: info@serifoglumersin.com

Hakkımızda

Hakkımızda

Firmamız teknik bilgi birikimiyle birlikte sunduğu ürün ve hizmetleriyle yaşam alanlarınızı güzelleştirmek için çalışıyor.
Kalite standartlarına uygun ürün yelpazesi ile yaşam alanlarınıza en uygun çözümleri sunmak için keşif sürecinden, projelendirmeye kadar anahtar teslim çözümler sunmaktadır.
Sağladığı profesyonel ürün ve çözümlerle yüksek kalite standartlarına sahip ürünleri ile müşteri memnuniyetinin her zaman ön planda olduğu bir iş anlayışını ilke edinmiştir
25 yılı aşkın bir süredir alanında hizmet veren firmamız, Türkiye’nin alanında en iyi firmaları ile çözüm ortaklığı gerçekleştirmektedir.
Güçlü alt yapımız ve uzman kadromuz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunmak için size bir telefon kadar yakınız.

Dünya’da ve Türkiye’de saygın markaların, kaliteli ürünleri sizleri bekliyor..

 

Çalıştığımız Markalar Hakkında

1967 yılından bu yana, gerçek ahşap deyince, akla ilk gelen markadır Şerifoğlu. Düzce merkezli olarak kurulan, masif parke üretimi ile başlayan yolculuğuna bu konuda kazandığı birikim ve tecrübesini katarak Avrupa’nın en çok tercih edilen ürünü olan lamine parke ile devam ederken, ahşaptan hiçbir zaman vazgeçmemiştir. Sektördeki lider konumunu koruyabilmek ve kalıcı olabilmek adına, önceliği olan kalite ve müşteri memnuniyetini hedef edinerek yoluna devam eden Şerifoğlu, teknolojik gelişmeler ve yenilikler ışığında,
dünya pazarını yakından takip ederek ilerlemektedir.

Hürsan Şömine

Hürsan Şömine, Türkiye’de, şömine konusunda en geniş kapsamlı, titiz ve güvenilir üretimi yapan firmadır. Türkiye’nin şömine konusunda en büyük ve gelişmiş üretim tesisi olan, İstanbul’da bulunan, Hürsan Şömine fabrikası; demirhane, mermerhane, marangozhane ve boyahane bölümlerinden oluşan, tüm üretimin tek bir çatı altında yapıldığı, entegre bir tesistir. Tamamı kadrolu, uzman elemanlarımız kontrolünde, 39 yıllık tecrübemiz ışığında yapılan bu üretim, Türkiye ve Avrupa’nın şömine alanında en geniş ürün yelpazesini oluşturmamızı sağlamıştır.

Sizleri mağazamıza bekliyoruz